Čeština (Czech)
Čeština (Czech)
Slovenčina (Slovak)

TÝM WOLF

je pro nás důležité mít kolem sebe lidi, na které se můžeme spolehnout

Společnost zastupují špičkoví odborníci z různých sektorů. Postupem času se naše rozsáhlá síť dlouhodobých kontaktů transformovala do silné skupiny expertů v oblasti realit, pojištění, financí, developmentu, práva, správy nemovitostí a bankovnictví. Tito odborníci se činnosti začali věnovat ať už jako externí partneři, nebo na hlavní pracovní poměr.

„Talent je nesmírně důležitý. Je to jako ve sportovním týmu. Tým, který má nejlepšího individuálního hráče, často vyhraje. Tato šance se ale znásobuje, když tito hráči spolupracují na strategii, kterou společně vyvíjí.“

V současné době má společnost vyšší desítky spolupracovníků, primárně v oblasti severní Moravy, kde je i sídlo společnosti.

V současné době má společnost vyšší desítky spolupracovníků, primárně v oblasti severní Moravy, kde je i sídlo společnosti.

Věříme, že díky našemu dlouhodobému působení na trhu s nemovitostmi jsme si vybudovali jméno silného a férového hráče a lidé z celé České republiky se na nás sami obrací s prosbou o pomoc. Přestože náš interní tým je centralizovaný, máme správce nemovitostí a realitní makléře rozmístěné po celé republice. V naší společnosti si ceníme, že s rostoucím finančním zabezpečením naši lidé začínají více oceňovat společenský přínos své práce, což je jeden z klíčových pilířů naší firmy.

PARTNEŘI PROJEKTU

Nejsme v tom sami

Přefinancování bankou probíhá prakticky okamžitě, jakmile se nemovitost zbaví veškerých závazků. S partnerem Creditas máme dlouholetou historii.

Přefinancování bankou probíhá prakticky okamžitě, jakmile se nemovitost zbaví veškerých závazků. S druhým partnerem Sparkasse máme také dlouholetou historii.

Skupina FS Finance je partnerská společnost, která nám zprostředkovává kontakty na soukromé investory a nastavuje spolupráce se skupinami finančních poradců.